FORMULARZ UCZESTNIKA KOROWODU

Uwaga! Grupy które otrzymały potwierdzenie udziału w Korowodzie proszone są o wypełnienie poniższego Formularza Uczestnika Korowodu w jak najszybszym czasie.


Nazwa grupy

Miejscowość

Imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej, z którą można się kontaktować w dniu imprezy (dojazd, zbiórka itp.):

E-mail:

Ilość uczestników grupy

Opis prezentacji grupy w Korowodzie (zachęcamy do grania, śpiewania, tańczenia itd.):

Jeśli grupa w czasie przemarszu w Korowodzie będzie grać, prosimy o podanie jakie to będą instrumenty czy inne źródła dźwięku, w tym śpiew oraz muzyka mechaniczna (nie dotyczy to orkiestr):

Jest możliwy występ na scenie po zakończeniu Korowodu (max. 6 min.), jeśli Państwo byli by zainteresowani, prosimy o jego przedstawienie:

W przypadku występu na scenie, prosimy o podaniem czy muzyka będzie na żywo, czy mechaniczna - jeśli na żywo - to ile potrzeba mikrofonów itp., jeśli mechaniczna, to na jakim nośniku:

Rodzaj pojazdów jakimi grupa przybędzie na miejsce zbiórki na Plac Teatralny (komunikacja publiczna, samochód osobowy, mikrobus, autobus, furgon, samochód ciężarowy, inne):

Informacje na temat grupy, które powinny być podane w czasie Korowodu (miejsce, skąd grupa pochodzi; region, kto sponsoruje przyjazd, historia grupy; jej osiągnięcia; szef grupy, inne osoby warte zauważenia, stroje i rekwizyty, prezentowany repertuar, ciekawostki itp) max. 1/4 strony maszynopisu czyli max. 450 znaków: